PSIAKI DO ADOPCJI

Delta niemal całe życie spędziła w schronisku. Już wystarczy!

Delta to drobniutka sunia, umaszczona w wyjątkowo modne w tym sezonie kolory – czerń, miodowo- musztardowy, szary.

Jest jednym z trzech najdłużej przebywających psów w Schronisku (jest z nami od 2009 roku).

Delta jakoś nie ma szczęścia życiu. Trafiła do nas jako młodziutka, niespełna roczna sunia. Nauczyła się żyć w Schronisku, ale co to za życie? Ma już nigdy nie zobaczyć świata poza kratami? To dziewczynka stworzona do kochania i opieki. Zasługuje na własny dom i kochającego opiekuna!

DeltaNasza radość była ogromna, gdy pewnego dnia w schronisku zjawiła się Pani, która powiedziała, że jest zainteresowana adopcją małej suczki w podeszłym wieku – chce psa, który nie ma szans na adopcję! Delta była idealną kandydatką.

Po wielu latach samotności sunia uwierzyła, że w końcu może zaufać człowiekowi.

Niestety już po kilku godzinach otrzymaliśmy telefon, że Delta wróci do schroniska, bo „nie dogaduje się z innymi domownikami”. Nowa opiekunka nie dała jej czasu i szansy na dopasowanie się do nowej rodziny.

Pani miała przywieźć Deltę do naszego Schroniska, w zamian za to porzuciła ją w Chorzowie – psa, który niemal całe swoje życie żył w naszym Schronisku. Psa, który był przerażony serią zmian wokół niego!

Na szczęście suczką zaopiekowało się Schronisko Chorzowskie, któremu została dostarczona nasza przerażona, malutka Delta! Niezwłocznie ją odebraliśmy, co bardzo ją uszczęśliwiło.

Teraz znowu z nadzieją spogląda na ludzi, bo być może i do niej uśmiechnie się wiosenne szczęście? Jest nam ogromnie żal tej maleńkiej dziewczynki! Czy ktoś odpowiedzialny pokaże jej, co znaczy być kochanym?


Delta przebywa obecnie w Schronisku dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 32 395 21 75


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close