PSIAKI DO ADOPCJI

Oto Goldi. Czy znajdzie dom, w którym poczuje się bezpiecznie?

Goldi jest pięcioletnim, przesympatycznym psiakiem średniej wielkości. Waży 16kg.

Ma piękną, rudą sierść, która wymaga od czasu do czasu czesania. W dotyku jest miękka jak aksamit.

Goldi to psiak o wspaniałym, przyjaznym charakterze. Spotkało go w życiu wiele przykrości, a mimo to, wciąż bardzo pragnie zaufać i kocha towarzystwo człowieka.

 

 

Z innymi pieskami dobrze się dogaduje, choć bywa troszkę zazdrosny o uwagę. Akceptuje koty. Szuka spokojnego domu, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.

Jest bardzo posłuszny, grzecznie chodzi na smyczy, spokojnie podróżuje samochodem, zachowuje czystość, nie niszczy. Lubi bawić się zabawkami i uwielbia przytulanie.

Gdy do nas trafił, miał stare złamanie łapki. Przeszedł operację, która sprawi, że będzie mu wygodniej się poruszać.

Mimo tego uszczerbku, jest w pełni sprawny, aktywny i skory do zabawy. Zabieg miał na celu tylko uniknięcie problemów z chodzeniem w przyszłości.

 

Goldi jest typowym psem przyjacielem i potrafi odwdzięczyć się za każdą poświęconą mu chwilę uwagi. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który już nigdy go nie zawiedzie.

Po więcej informacji serdecznie zachęcamy do kontaktu. Warunkiem adopcji jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej.

Psiak przebywa w Domu Tymczasowym w Krakowie.

 


Kontakt w sprawie adopcji:

Tel: 606 213 030

E-mail: ms.miss.jones@gmail.com


Pokaż wiecej

Magda Bąk

Studentka IV roku socjologii na Wydziale Humanistycznym AGH. Lubi podróżować, słuchać muzyki i robić zdjęcia. Kocha wszystko co związane z Włochami, a zwłaszcza ich kuchnię. Prywatnie właścicielka szalonego Maltańczyka o imieniu Malik.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button