PSIAKI DO ADOPCJI

Koala jest już stara i niewidoma. Czy wciąż ma szansę na adopcje?

Koala to około 10-letnia sunia, która w wyniku choroby straciła wzrok.

Był to na tyle poważny przypadek, że lekarze zdecydowali się na operacyjne usunięcie gałek oraz zaszycie oczodołów.

Jednakże nawet tak ciężkie i trudne doświadczenie nie złamało tego psiego serduszka. Koala jest absolutnie wyjątkowy psem. Choć nie widzi, stara się to nadrabiać swoją ciekawą naturą i zamiłowaniem do poznawania terenu.Koala

Na co dzień w schronisku nie ma takiej możliwości, dlatego też w każdą sobotę staramy się jej wynagrodzić to czekanie na spacer i odrobinę normalności.

Zazwyczaj prowadzona jest na krótkiej smyczy, dzięki czemu łatwiej ją kontrolować. Na dłuższej chodzić może w przypadku uprzedniego rozpoznania terenu i po bezwzględnym stwierdzeniu, że nie ma na nim przeszkód. Lubi chodzić po trawie.

Na spacerach trzeba jej poświęcać 100 % uwagi, mówić, cichutko pogwizdywać i opowiadać jej o tym, co się dzieje dookoła – wtedy czuje się pewniej. Chęć spacerowania i do wykorzystania każdej chwili poza boksem powoduje, że Koala ciągnie jak mały parowóz. Trzeba dać jej również czas na przyzwyczajenie się do zapachu i obecności nowego właściciela.

Koala to cudowna istota, która potrzebuje dużo miłości i kogoś, kto zadba o nią jak o siebie.

Ona widzi sercem i duszą, które z pewnością będą dla kogoś wspaniałym świadectwem psiej miłości.

Takiego samego uczucia i troski oczekujemy od przyszłych adoptujących, dla których Koala będzie członkiem rodziny, otoczonym należytą i najlepszą opieką.


Kontakt w sprawie adopcji:

Adres e-mail: adopcje@celestynow.toz.pl

Telefon: (+48) 22 789 70 61


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button