PSIAKI DO ADOPCJI

Otis z Krakowa uwielbia grać w piłkę

Otis to około 5 letni, charyzmatyczny mieszaniec, w którego żyłach płynie domieszka krwi terierów. Sięga do kolana. Znaleziony przy ul. Żytniej w Krakowie 17 września 2014 r.

Jego początki w schronisku nie należały do najprostszych. Przez bardzo długi czas trzymał wszystkich na dystans. Nie można go było dotknąć, nie wspominając już o innych elementach współpracy na linii człowiek-pies.

Na szczęście od jego przyjęcia wiele się zmieniło. Obecnie Otisek regularnie wychodzi na spacery. Grzecznie siada w oczekiwaniu na założenie smyczy, a po wyjściu ładnie na niej chodzi. Tylko czasem traci głowę dla jadącego samochodu. Daje się głaskać za uszkami, je z ręki, zna komendy „siad” i „łapa”. Uwielbia grać w piłkę. Na napotkane podczas spaceru psy reaguje obojętnością. Obecnie pracujemy nad zakładaniem kagańca oraz czesaniem, czego bardzo nie znosi.

Otis2Osobie zainteresowanej adopcją Otiska zaleca się kilkukrotne wizyty w schronisku w celu zapoznania się oraz zdobycia jego zaufania. Jest to pies wymagający zaangażowania i pracy ze strony potencjalnego przyszłego właściciela. Z pewnością nie zmieni się w ciągu tygodnia, lecz w zamian za cierpliwość odda w końcu całe psie serce.

Został wykastrowany i zaczipowany.

Ogłoszenie na stronie schroniska: http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/51377-OTIS.html
Kontakt z pracownikiem: 725 204 272 lub 514 792 581.
Kontakt do schroniska: 12 429 74 72, Kraków ul. Rybna 3

Otis1

 

Pokaż wiecej

Paulina Wójtowicz

Od dziecka przez znajomych nazywana "psią mamą". Kocha zwierzęta, dobre filmy i podróże. Uwielbia pomagać innym. Wiceprezes Fundacji Sarigato.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button