PSIAKI DO ADOPCJI

Pinio pokonał już wiele chorób. Czy pokona też bezdomność?

Na szczęście jak tylko trafił do nas, od razu rozpoczął leczenie. Poprawa była niemal natychmiastowa. Dziś już zarastają ostatnie ślady Piniowej choroby, a humor dopisuje mu każdego dnia.

Pinio jest psem niezwykle aktywnym, odważnym, rozbrykanym i ponad wszystko ceniącym sobie dobrą zabawę.

Doskonale dogaduje się z psami, choć bywa natarczywy. Ludzi uwielbia, dzieci również, jednak nadaje się raczej do dzieci starszych ze względu na swój brak delikatności. To wspaniały kompan spacerów, wdzięczny i w niezwykły sposób okazujący uczucia psiak.

Potrafi kochać i doceniać każdą chwilę z człowiekiem.

Jest bardzo pojętny i szybko się uczy. Zna już podstawowe komendy jak „siad” i „zostań”. Jest też w trakcie nauki przywołania podczas spacerów. Potrafi chodzić na smyczy. Zachowuje czystość (choć czasem zdarza mu się w nocy skorzystać z podkładu). Jak to szczeniak, wymaga ciągle nowych zabawek bo inaczej sam je sobie znajduje. Jest nauczony korzystania z klatki kennelowej, w której się wycisza.

Przepięknie jeździ autem – jazda go uspokaja i za każdym razem pięknie przesypia nawet długą drogę.

Pinio jest już zdrowy i zaszczepiony.

Jest też kilkakrotnie odrobaczony, odpchlony i zaczipowany. Warunkiem adopcji jest poprawne przejście procedury przedadopcyjnej oraz podpisanie zobowiązania kastracji w odpowiednim wieku.


Kontakt w sprawie adopcji:

509 508 074 / ka_paulina@o2.pl

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close