PSIAKI DO ADOPCJI

Psiak umiera w samotności. Nie pozwól na to! – ADOPTOWANY

Jaro już na nic nie liczy, już przestał wierzyć, że coś może zmienić się w jego smutnym życiu. Jest pogodzony z losem, bo na co może liczyć szesnastoletni pies?

Psiak żyje sobie cichutko, nie zwraca na siebie uwagi. Nie prosi o nią przy kratach schroniskowego boksu, ale zawołany wychodzi z budy i korzysta z chwili bliskości człowieka.

jaro2

Wiemy, że znalezienie domu dla psa w tak zaawansowanym wieku jest wyzwaniem, ale wierzymy, że razem możemy odmienić jego los. Pokażmy mu, że on też zasługuje na miłość człowieka.

Psiak jest nieduży, nie potrzebuje wiele, jedynie miejsca w czyimś sercu i bezgranicznej miłości. Jaro ma coraz mniej czasu, bardzo prosimy o dom, który zapewni mu opiekę, miłość i godne życie, którego być może nigdy nie zaznał.

Staruszek przebywa w schronisku w Orzechowcach koło Przemyśla. Kontakt w sprawie adopcji: 609 837 904
jaro3
Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close