PSIAKI DO ADOPCJI

Szmaragd za chwilę straci najbliżsżą istotę… Pilnie potrzebuje domu!

Szmaragd to spokojny bardzo grzeczny piesek o łagodnym usposobieniu. Piesek trafił do nas dość mocno zaniedbany, ma matową sierść, jest bardzo smutny, od razu widać, że życie go nie rozpieszczało.

Jest jeszcze dość młody. Ma około 5 lat, jest w ogólnie dobrej formie. Z dnia na dzień staje się pięknym psiakiem, a włos na jego grzbiecie będzie zaczyna lśnić w promieniach słonka.

W oczach Szmaragda jest spory smutek. Na pewno psiak nie miał łatwego życia. Pochyla głowę przy szybkich ruchach, łatwo ustępuje. Być może ktoś go krzywdził.

Obecnie szukamy dla niego domu, który okaże mu serce i miłość.

Psiak na pewno może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, szuka przyjaciół wśród piesków. Szmaragd nie ma tendencji do dominowania.

Szmaragd jest dość sporej wielkości. Jego właściwa masa ciała to 27-28 kg. Piesio potrafi chodzić na smyczy. Nie ciągnie, nie wyrywa się, nie szarpie i nie sprawia problemów. To pogodny, spokojny bardzo grzeczny piesek, który czeka na nowy, prawdziwy dom.

Doskonale dogaduje się z innymi psami. Jest ich przyjacielem, Lada moment jego schroniskowa przyjaciółka pojedzie do domu. Szmaragd znów zostanie sam…

Bardzo prosimy o dobry dom dla Szmaragda. To grzeczny piesek, który na pewno wkrótce będzie wesoło merdał ogonkiem, ciesząc się każdą chwilą bliskości z człowiekiem.

Kontakt w sprawie adopcji:

Tel.: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

Więcej Psiaków do adopcji znajdziecie na www.schroniskopsiepole.pl


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

7 Comments

  1. Hello I am michael, SEO Expert in complete my assignment services. There is one information,Are your looking for someone to write your assignment, here are expert assignment helpers of Java Assignment Help well efficient and capable of creating unique assignments for students.

  2. Gives top-quality task benefits in Malaysia. In the event that you are attempting to finish your task on time, you can understudies task help and get unparalleled composition administration. Get in touch with us through telephone, live visit or email for more subtleties.

  3. I really invigorating examining your article. I discovered this as an educational and charming post, so I think it is remarkably helpful and skilled. I should need to thank you for the exertion you made in framing this article.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close