PSIAKI DO ADOPCJI

Alama – daj jej szansę na szczęśliwe życie!

Alama jest młodą, około 2-3 letnią suczką, która wygląda jak mix labradora i jamnika. W schronisku przebywa od listopada 2016. To bardzo młoda psina, ale niestety już poznała co to bezdomność…

Alama

Śmieszne, króciutkie i grubiutkie łapki, na których dziarsko przemierza świat, dodają jej uroku. Ma też niezwykle rozbrajający uśmiech. Oprócz tego, że jest prześliczną suczką, ma też wspaniały charakter.

AlamaAlama wciąż ma temperament szczeniaka. Jest żywiołowa, pełna energii i miłości, którą obdarza każdego człowieka, który poświęci jej chociaż odrobinę czasu.

Jest bardzo ufna, uwielbia kontakt z człowiekiem. Rozdaje całusy i nie przegapi żadnej okazji do wpakowania się na kolana i dopominania się o głaskanie.

Alama pomimo tego, że doświadczyła już porzucenia jest niesamowicie radosnym i pozytywnym psem. To cudowna i lgnąca do człowieka suczka, która już za długo czeka na dom…

Może odmienisz jej los?


Suczka jest wysterylizowana i przebywa obecnie w schronisku w Orzechowcach.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 609 837 904


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close