PSIAKI DO ADOPCJI

Dakota uwielbia spacery i pieszczoty – ADOPTOWANA!

Dakota to 7 letnia sunia w typie rasy pit bull red nose. Na początku podchodzi z dystansem do obcych osób, ale dzięki pracy z wolontariuszką z dnia na dzień coraz bardziej się otwiera. Jesteśmy pewni, że przy odrobinie czasu i pracy, Dakota w pełni zaufa nowemu opiekunowi.

Wcześniej miała szczeniaki. Została znaleziona pod biurem Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, gdzie przywiązał ją były właściciel…

Gdy już kogoś dobrze pozna i zaufa, to staje się ogromnym pieszczochem. Bardzo się cieszy podczas każdego spaceru. Jest psem energicznym, który świetnie sobie radzi na dłuższych dystansach. Kilka razy brała udział w dogtrekkingach. Byłoby świetnie, gdyby osoba która ją przygarnie, również lubiła ruch.

Sunia grzecznie chodzi na smyczy, pozwala zakładać sobie kaganiec. Zna podstawowe komendy takie jak siad czy podaj łapę. Raczej nie toleruje innych zwierząt. Najlepiej żeby była jedynym czworonogiem w domu. Jest zachipowana i wysterylizowana.

Dakota6a

Ogłoszenie na stronie schroniska: http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/54389-DAKOTA.html
Kontakt z wolontariuszem: 509 508 074
Kontakt do schroniska: (12) 429 74 72, Kraków ul. Rybna 3

Dakota5a

Przed wizytą obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej! 

Kontakt z wolontariuszem: 509 508 074
Kontakt do schroniska: (12) 429 74 72

Tagi
Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close