PSIAKI DO ADOPCJI

Etna – młoda suczka, która rozśmiesza do łez

Etna to bardzo aktywna, młoda suczka będąca w typie psa moskiewskiego stróżującego.

Uwielbia bawić się piłkami i chodzić na długie spacery. Jak większość dużych psów ma sporo siły, potrafi pociągnąć na smyczy i jeszcze nie zna podstawowych poleceń .

Będzie wymagała czasu i uwagi doświadczonego opiekuna, ponieważ najwyraźniej nikt do tej pory nie dbał o jej wychowanie. Poza tym jest uroczą suczką, która uwielbia pieszczoty i kontakt z człowiekiem.

Młoda suczka z godnością znosi wszelkie zabiegi, a jej wygłupy w gabinecie są w stanie rozbawić niejednego weterynarza. W warunkach schroniskowych nie przepada za innymi psami. Nie jest jednak wykluczone, że po odpowiednim wprowadzeniu i zapoznaniu będzie mogła zamieszkać z psem o podobnych gabarytach.

Szukamy dla Etny domu aktywnego, który zapewni jej codzienne spacery, zabawę i szkolenie pozytywnymi metodami. To młoda suczka, odpowiednie wychowanie może uczynić z niej psa idealnego

Etna prawdopodobnie sprawdziłaby się jako pies rodzinny. Adopcja możliwa po minimum 3 spacerach przedadopcyjnych w asyście wolontariuszki, o ile wzajemne relacje z osobą zainteresowaną nie będą budziły jakichkolwiek wątpliwości.

Schronisko zastrzega sobie prawo wyboru najlepszego domu z możliwych.


Kontakt w sprawie adopcji:

Justyna 660 691 535; Kasia 533 115 039.

Psiak przebywa w schronisku w Warszawie.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button