PSIAKI DO ADOPCJI

Frezja – mikrosunia do adopcji!

Frezja to drobniutka 6-kilogramowa sunia, której przeszłości niestety nie znamy. Została znaleziona w lesie, gdzie błąkała się ze swoim szczeniakiem.


Maluch szybko znalazł dom, a Frezja trafiła pod nasze skrzydła. Jest to dwuletnia delikatna dziewczynka, która bardzo potrzebuje człowieka. Jest w niej jeszcze troszkę lęku przed obcymi ludźmi ale gdy już kogoś pozna to jest prawdziwą przylepą 🙂
W kontaktach z innymi psami jest troszkę nerwowa. W domu tymczasowym mieszka z sześcioma pieskami i wszystkie od czasu do czasu rozstawia po kątach. Mogłaby zamieszkać z innym psiakiem ale najprawdopodobniej najlepiej czułaby się jako jedynaczka, często bywa zazdrosna o opiekuna.
img_2346
Frezja grzecznie jeździ samochodem, potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu. Jest już zaszczepiona na choroby zakaźne oraz na wściekliznę. Przed nią jeszcze zabieg sterylizacji. Przed adopcją zostanie także zaczipowana.
Poza swoim pięknym i oryginalnym umaszczeniem oraz hipnotyzującymi oczami, posiada także charakterek, który przejawia się jak dotąd jedynie w kontaktach z innymi psami. Jednak między innymi z tego względu szukamy dla niej domu bez malutkich dzieci. To taki psiak, dla którego człowiek będzie całym światem. Jeśli chcesz zostać całym światem Frezji, skontaktuj się z nami.
Warunkiem adopcji jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej.
MORN zastrzega sobie prawo wyboru najodpowiedniejszego domu dla Frezji.
Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 515 367 431
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button