PSIAKI DO ADOPCJI

Gafa – ponad dwa lata w schronisku. Nikt o nią nie pyta, nikt jej nie zauważa…

Gafa to suczka po ciężkich przeżyciach. Gdy trafiła do schorniska, ukrywała się w budzie. Czarne umaszczenie i jej niewychodzenie do ludzi dosłownie sprawiło, że dla odwiedzających była niewidoczna. Ale dla pracowników i wolontariuszy na szczęście – nie.

Przez te kilka miesięcy trwało oswajanie sunieczki, zachęcanie do opuszczenia budy, potem boksu, by w końcu wyjść na spacer. Gafa nigdy nie była agresywna, tylko jej strach był niewyobrażalnie wielki.

Gafa nie jest jeszcze w pełni pewną siebie sunią, ale już chętnie wychodzi z boksu i z zachętami człowieka idzie na wybieg. Gdy człowiek głaszcze, tuli, mówi do niej, jest szczęśliwa i całkowicie zrelaksowana. Spuszczona ze smyczy, ma jeszcze długie momenty zanim wróci by znowu ją zapiąć, ale idzie jej to coraz lepiej. Postępy są niesamowite!

Gafa ma trochę „dyskusyjne” proporcje, miał być basset, ale uszy za krótkie, główka duża, przydługa sylwetka, krótkie łapy…i ten czarny kolor.

Dla tych, którzy ją poznali, jest jedyna w swoim rodzaju i ma serduszko pełne miłości. Odda je osobie, która doceni sunieczkę oraz poświęci jej jeszcze więcej czasu, bo wiadomo zasługuje na cudny dom!

Sunia akceptuje inne psy bez problemu, a nawet dobrze żeby w jej przyszłym domu miała wesołego i pewnego siebie towarzysza do nauki „psich” zachowań. Gafa jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Ma około 4 lata.


Kontakt w sprawie adopcji:

Psiak przebywa w schronisku dla zwierząt w Puławach.

Tel. 667 706 607


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button