PSIAKI DO ADOPCJI

Kamela – suczka, która łamie stereotypy!

Kamela, to wspaniała suczka.Niestety nie znamy jej historii i już nigdy nie dowiemy się dlaczego stała się bezdomnym psem, którego tożsamość zapisuje się krótko: P 111/02/14.


Suczka została znaleziona na ul. Myślenickiej końcem lutego 2014. Nikt jej nie szukał, nikt jej nie znał, a przecież to tak cudowny pies… Wciąż zastanawiamy się dlaczego w schronisku jest już tyle czasu.
Kamela to średniej wielkości suczka o ogromnej duszy i wspaniałym charakterze. Idealnie łamie stereotyp starszego psa, który tylko śpi. Wyobraźcie sobie, że ta sunia mimo 11 lat na karku ma kondycję, której nie powstydziłby się prawdziwy sportowiec! Aportowanie piłek tenisowych to jej ukochane zajęcie! Mogłaby tak bez końca 🙂
IMG_1937
Jest grzeczna i bardzo spragniona towarzystwa ludzi. Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Czasem na spacerze obszczeka większego psa, ale z ‚kolegami’ z boksu żyje w zgodzie.
Widać, że był to domowy piesek – bardzo tęskni. Należy do piesków, które we właściciela wpatrzone są jak w obraz.

Kamela jest zachipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Czeka na dom w Krakowie!

Kontakt w sprawie adopcji:

698 665 562/ 509 508 074
IMG_1920
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close