PSIAKI DO ADOPCJI

Maks – prawdziwy weteran, w schronisku od 9 lat! – ADOPTOWANY

Maksio to starszy psiak, który od dawna „mieszka” w schronisku!

Jego historia jest bardzo smutna. Trafił do schroniska jako mały szczeniak, ponieważ opiekunowie postanowili się go pozbyć. Nawet nie wie gdzie trafili jego bracia i siostry. Wszyscy zostali okrutnie rozdzieleni… ;(

Po tym jak jak trafił do boksu, jego samopoczucie zupełnie się zmieniło. Z małego, wesołego, pełnego energii szczeniaka uleciała cała radość życia.

Czas mijał, wszystko było bardzo przytłaczające, ale pewnego dnia pojawił się ON! Pan, który stwierdził, że Maks to fajny pies i chciałby go mieć w domu. Niestety sielanka nie trwała długo, wyszły traumy, jakie Maks musiał przeżyć w przeszłości, więc został ponownie oddany. Serce mu się łamało z tęsknoty! Przecież już miało być dobrze, był dom i sympatyczny Pan! Czemu go nie chciał?! Maksiu od wielu lat nie może tego zrozumieć.

Na początku był zamknięty w sobie i ignorował człowieka, w końcu tak niewiele miał z ludźmi do czynienia. Przy regularnych spacerach i pracy wolontariuszy – zaczął się otwierać. Teraz sam podchodzi, rozdaje buziaki i lgnie do człowieka. Jest  to energiczny, bardzo inteligentny psiak. Akceptuje również inne psy. Niestety, przez wiele krzywd jakie przeżył ze strony człowieka, ma problem z zostawaniem samemu w domu.

To jeden z weteranów Krakowskiego Schroniska, którego nikt nie chce adoptować.

Prosimy o przemyślane decyzje, aby go jeszcze bardziej nie skrzywdzić!

 

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

Schronisko w Krakowie
30-254 KRAKÓW ul.Rybna 3
Natalia 796 – 463 – 736
e-mail: natalia.paluch@o2.pl

maks maks3

Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button