PSIAKI DO ADOPCJI

Ryjek – (prawdopodobnie) najweselszy pies na świecie!

Imię: Ryjek
Data urodzenia:  sierpień 2016
Waga: ok. 9 kg
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Czip: tak

Ryjek swoje imię zawdzięcza jednemu z bohaterów bajki Muminki – od razu nam się z nim skojarzył. Piesek został znaleziony na wsi – a w zasadzie sam się znalazł. Wszedł na jedną z posesji i postanowił, że zostaje na stałe. Niestety zostać nie mógł…

Prawdopodobnie uciekł komuś na wsi – był brudny, sierść miał zlepioną, a w niej tysiące pcheł… W hotelu spodobało mu się równie bardzo jak we wcześniej wybranym domu. Bardzo szybko się odnalazł w nowej sytuacji i każdy jego dzień wypełniony jest radością.

Najweselszy pies na świecie – taki jest Ryjek

Ryjek jest niezwykle pozytywną istotą – cały czas jest w skowronkach. Na początku jest nieśmiały i boi się dotyku, ale gdy kogoś pozna, sam pakuje się na kolana. Jest też bardzo przekupny i dla ciasteczka potrafi zrobić naprawdę wiele.

Bez większych problemów dogaduje się z innymi psami – choć zdarzył się jeden z którym ewidentnie się nie lubiły i powarkiwały wzajemnie. Potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny podczas zabiegów pielęgnacyjnych i brania na ręce.

Ryjek nie lubi zostawać w zamknięciu sam – nie widzi natomiast problemu gdy towarzyszy mu inny czworonóg. Uwielbia spędzać czas w ogrodzie – buszować w trawie i brykać z kolegami – myślimy więc, że wolałby zamieszkać w domu z ogródkiem. Mimo małych rozmiarów ma tendencje stróżujące – z odwagą obszczeka nieproszonych gości.

Gdy już pozna się Ryjka, to nie da się go nie pokochać – swoją radością i pozytywną energią potrafi zarazić każdego.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 531 788 371 lub 600 259 190

Piesek z fundacji Dar Serca (Skała)


Więcej Psiaków do adopcji znajdziecie TUTAJ.

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close