KOCIAKI DO ADOPCJI

Brak ogona i jedno oko nie zatrzyma Ryszarda – chce Cie kochać!

Ten śliczny kot nazywa się Ryszard. Do tej pory nie miał szczęścia w życiu. W wyniku ciężkiego wypadku odniósł wiele obrażeń.

Wyrwany ogon, uszkodzone oko na które właściwie nie widzi, to tylko niektóre z dolegliwości, z jakimi boryka się Ryszard.

Gdy trafił do schroniska był przede wszystkim słaby i obolały.  Nie był na tyle zdrowy i silny, by zdobywać jedzenie i o siebie zawalczyć. Z tego powodu straszliwie doskwierał mu głód. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby mu pomóc. I naszczęście się udało. Wszystkie złe doświadczenia już za nim!

ryszard

Ryszard traci nadzieję na kochający dom

Dla Ryszarda schronisko „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach to najlepsze co ma i co kiedykolwiek miał. To właśnie tu znalazł ukojenie w cierpieniach, spokój i odzyskał siły. Na razie nie czeka na żadną zmianę, na to, że ktoś go pokocha i przygarnie.

Ale może zdarzy się cud… Kto wie?

Kotek na pewno odwdzięczy się za okazaną pomoc miłością. Jest cudownym zwierzakiem. Nie pozwólmy na to, by resztę życia spędził w schronisku. Z pewnością w domowym ciepełku będzie mu lepiej. Zwłaszcza przy dolegliwościach, które ma.


Kontakt w sprawie adopcji:

danuta.wnuk@schroniskodlazwierzat.com.pl

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button