KOCIAKI DO ADOPCJI

Lolusio – przepiękny kociak pilnie szuka kochającego domu

Lolusio to ponad przeciętnej urody kocię europejskiej rasy. Jego sierść jest równomiernie umaszczona i posiada drobniutkie ciemne pręgi. Przykuwające uwagę oczy kota prawdopodobnie już pozostaną w szaro-zielonkawym kolorze. Poza tym kociak ma przyjazne usposobienie i z niecierpliwością wyczekuje na właściciela.

Lolusio – porzucony kociak

Lolusio ma około 13 tygodni i niestety w tak krótkim czasie nie spotkało go nic zbyt dobrego. Jako dorosły kociak będzie niewielki – powinien uzyskać wagę do 4 kg. Mimo przykrych zdarzeń – Lolusio trafił do schroniska wychudzony – jest już w bardzo dobrej kondycji oraz posiada wszystkie wymagane szczepienia. Ważne dla niego jest, aby trafić do „niewychodzącego” mieszkania lub domu.kot do adopcji

Kociak a rodzeństwo

W schronisku znajduję się także jego rodzeństwo, również oczekujące na kochający i ciepły dom. To właśnie Lolusio jest z nich najbardziej energiczny i skłonny do zabaw. Mimo, że do ludzi podchodzi jeszcze z dystansem, pozwala się głaskać. Zarówno brata jak i siostrę zachęca do wspólnej zabawy i szaleństw. Kociak wręcz uwielbia piłeczki, wędki oraz myszki. Właściwie potrafi się cieszyć z każdej zabawki.

Kociak jest skłonny do zabawy, jednak nie powinno to w przyszłości sprawiać kłopotów dla właściciela – Lolusio jest kotem o średniej ilości energii.

Lolusio dostosuję się bez większych problemów również do domu, gdzie mieszkają dzieci. Mimo, że kociak lubi przejmować inicjatywę w zabawach jest dosyć grzeczny i ułożony.

Poza tym jest też schludny – korzysta z kuwety.

Kociak z pewnością obiecałby, że w zamian za kochający dom,  nie będzie sprawiał żadnych problemów!

Lolusio do adopcji

Kontakt w sprawie adopcji

Na nowego właściciela kot oczekuje w Schronisku Psie Pole w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Więcej informacji o kocie i adopcji pod numerem telefonu: +48 793 993 779 w godzinach 8.00 – 20.00.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Kociaki do adopcji.

Pokaż wiecej

Patrycja Biernat

Studentka marketingu i wzornictwa. Chętnie angażuje się w działania charytatywne, do których motywuje ją praca z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie np. zwiedzając nowe miejsca.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button