PSIAKI DO ADOPCJI

Stryszek. Pozwolisz mi umrzeć w schronisku?

Poszukujemy dobrego, troskliwego, cierpliwego domu dla Trysia – malutkiego, spokojnego psiaka, który ponad rok temu trafił do naszego schroniska.

Stryszek zaznał wiele złego od ludzi. Przez lata trzymany był w złych warunkach, w zamknięciu, drażniony przez swojego opiekuna.

Kilka miesięcy zajęło mu wyciszenie się i zapomnienie o wszystkim tym, co go spotkało. Dopiero wtedy zaczął sam podchodzić do opiekunów i przytulać się. Przez długi czas bał się, że inni ludzie, jak jego poprzedni właściciel, będą go drażnić, dokuczać mu, straszyć. Powoli zaczyna wierzyć, że może się po ludziach spodziewać czegoś więcej niż tylko zła.

Trysio nie jest może najmilszym psiakiem na świecie.. Lata złego traktowania odbiły się na jego sposobie patrzenia na ludzi. Z całą pewnością w nowym domu zaufa opiekunowi, będzie „jego psem” i znacznie bardziej niż teraz otworzy się na ludzi.

Czas leczy rany. Trysia rany goją się dobrze. Psiak ma dopiero ok. 6 lat. Czas sprawi, aż strach wobec ludzi minie, a psiak będzie jeszcze fajnym, wesołym, oddanym towarzyszem.

Stryszek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 793 993 779

Trysio jest pod opieką schroniska Schroniska dla bezdomnych zwierząt „PSIE POLE” w Racławicach.


Możecie pomóc Stryszkowi! Wystarczy jedno kliknięcie! Więcej szczegółów: https://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button