KOCIAKI DO ADOPCJI

Haber – wyjątkowy kociak, który nie traci nadziei na dom

Haber to wyjątkowy kociak, który ostatnie dwa lata spędził w lubelskim schronisku. Ma obecnie 4 latka i niecierpliwie czeka na nowy kochający dom.

Haber jest typowym indywidualistą. Troszkę boi się ludzi, ale z wielkim zamiłowaniem przygląda się temu co robią. Jest inteligentnym kociakiem i bardzo dobrym obserwatorem. Ma piękne czarno-białe umaszczenie, w jego wyglądzie jest coś wyjątkowo majestatycznego.

Kiedy w pobliżu pojawi się człowiek, Haber czeka, aż zostanie zauważony i jak tylko zawoła się go słodko, przychodzi, aby się przywitać.

Czasem woli pozostać z dala od człowieka, jednak jest coś, za co pozwala robić ze sobą wszystko. Jak żaden inny kot, Haber uwielbia czesanie. Wystarczy przejechać szczotką po jego milutkim futerku, by zaraz nadstawiał się do czesania.

Jest to sposób, aby z troszkę wycofanego kota zrobił się jak przysłowiowy potulny baranek, czekający na mizanie i głaskanie.

Haber to spokojny kocurek i jeśli w jego otoczeniu znajduje się bardzo energiczny kot, to zaczyna unikać kontaktu, dlatego lepiej sprawdzi się jako jedyny kot, lub towarzysz drugiego spokojnego mruczka.


Kociak przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Lublinie.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 81 466 26 42
kom.500 091 208


Więcej kociaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button