PSIAKI DO ADOPCJI

Zbój – przyjacielski młody psiak w typie cane corso szuka domu!

Przedstawiamy Zbója (imię nadane przez osoby, które go znalazły), wesołego, bardzo energicznego psiaka o ujmującym usposobieniu. Być może Zbój ma wśród przodków cane corsco lub innego dużego psa, nie wiemy tego na pewno.

Zbój jest psiakiem młodym; obecnie ma poniżej 1 roku, jest już dość spory, na pewno nabierze jeszcze masy. Psiak w tej chwili waży ponad 30 kg, prawdopodobnie osiągnie wagę 36-37 kg. Ma piękną, lśniącą, zadbaną okrywę, jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Jego sierść jest bardzo króciutka, psiak nie ma podszerstka, nie będzie problemu w pielęgnacji jego okrywy.

Nasz „maluch” cieszy się na widok ludzi, a także innych psiaków, jest łagodny. Dogaduje się z psami, uwielbia WSZYSTKICH.

Zbój ładnie chodzi na smyczy, wykonuje podstawowe polecenia, jest bardzo pojętnym, pięknym i radosnym pieskiem choć w emocjach zdarza się mu pociągnąć i raczej powinien spacerować z dorosłymi osobami.

Zbój to jeszcze psie dziecko – wprawdzie wyrośnięte, ale nadal dziecko.

Potrzebuje uwagi, zabawy, dobrego prowadzenia i na pewno nie jest typem psa, który leniwie będzie spędzać dni na podwórku. Uwielbia spacery i bardzo ich potrzebuje. Na pewno nie jest psem na podwórko, a rewelacyjnym przyjacielem całej rodziny. Nie wydamy go jako psa do kojca.

To piękny, wspaniały, niesamowity psiak.

Prosimy o dobry dom dla Zbója. Zasługuje na kochającą rodzinę.

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do schroniska w Racławicach. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Kontakt w sprawie adopcji:

Tel: 793993779.Chcesz wesprzeć Zbója i inne bezdomne Psiaki?

Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji Sarigato
Cel szczegółowy: Karmimy Psiaki

KRS 0000 445 475

⇒ www.karmimypsiaki.pl/1procent


Więcej Psiaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close