WARTO WIEDZIEĆ

Psi influencerzy, którzy skradną Wasze serca!

Psi celebryci cz.3

Niektóre psy zyskują sławę ze względu na swoje zasługi dla świata i pomoc ludziom – tak jak opisane przez nas najpopularniejsze psiaki historii. Inne natomiast są wytworem wyobraźni twórców bajek i scenarzystów – dzięki nim powstały najpopularniejsze psiaki z filmów i bajek. Jest jeszcze inna grupa psich celebrytów, którzy podbijają nasze serca i… portale społecznościowe! Poznaj prawdziwe gwiazdy, jakimi są psi influencerzy!

Pet influencerzy, czyli gwiazdy social mediów

Ludzie uwielbiają oglądać zwierzęta na portalach społecznościowych i coraz większą popularność zyskują profile zwierzaków, które prowadzone są przez swoich właścicieli.

Jednym z takich profili jest ten, prowadzony przez właścicieli pomeraniana Boo. Fanpage na Facebooku @Boo zdobył ogromną popularność, obserwuje go ponad 16 milionów osób, a psiak stał się najbardziej rozpoznawalnym pomeranianem na świecie. Niestety Boo odszedł, ale profil wciąż jest prowadzony i pokazywane są na nim zdjęcia jego psich braci i sióstr.

Gwiazdą Instagrama jest natomiast mops Doug, znany jako @itsdougthepug! Doug ma już prawie 4 miliony obserwujących i jak sam się nazywa – jest królem popkultury. Mops jest niezwykle fotogeniczny, właściciele często przebierają go w przeróżne stroje i uwieczniają jego najśmieszniejsze miny. Jego fotki krążą po internecie, a fani tworzą memy z jego udziałem. Psiak stał się także częścią show-biznesu – pozował na zdjęciach z samym Justinem Bieberem!

Sławne psy sławnych ludzi

Niektóre psiaki mają to szczęście, że ich właściciele są sławni, dzięki czemu i one zyskują rozpoznawalność. 

Tak też było w przypadku już byłych, pierwszych psów Stanów Zjednoczonych. Bo i Sunny to portugalskie psy wodne, należące do Baraca Obamy i jego rodziny. Wniosły do ich życia dużo radości i były nieodłącznym elementem Białego Domu. Co ciekawe, nie tylko rodzina Obamy miała obowiązki związane z prezydenturą. Jak się okazuje, psiaki miały również napięty harmonogram występów i spotkań, który zatwierdzany był przez Pierwszą Damę. Ich podobizny wielokrotnie pojawiały się w kulturze, a psiaki szybko zyskały fanów na całym świecie. 

Na polskim podwórku także mamy psich influencerów! Może znacie Wiesię, czy psiaka adoptowanego przez Zosię Zborowską (@wieska_my_life_after_adoption)? Pieska fotografa Wujaszka Liestyle, o imieniu Leszek (@piesekliestyle)? Albo Bogdana, czyli psa rasy pierwotnej shiba inu, należącego do fryzjerki i influencerki Sylwii Gaczorek (@bogdan_jestem)?

Pochwalcie się, jakich Wy znacie zwierzęcych influencerów! 😉

Gwiazdy YouTube

Psy mają swoje talenty tak, jak i ludzie. Niektóre z nich są stworzone do… występowania w filmikach na YouTubie! Wideo z psami w roli głównej od dawna podbijają internet, a psie kanały są niezwykle urocze.

Kojarzycie psiaka Mishkę, wyznającego miłość swoim właścicielom?

 

Zobaczcie też kanał Samoyeda Mayi – białej, puchatej kulki. Polecam wszystkim na poprawę nastroju! 🙂

 

Pomoc bezdomniakom

Psi influencerzy są już nieodłącznym elementem w mediach społecznościowych. Śledzimy ich życie prywatne i przeglądamy zdjęcia. Dla jednych może to być przesada, dla innych – miły element w social mediach, który zawsze poprawi humor po ciężkim dniu! Trzeba pamiętać, że psiaki oprócz pozowania do zdjęć robią często wiele dobrego za pośrednictwem swoich właścicieli i zachęcają do adopcji lub zbierają fundusze na cele charytatywne. 

Ty też możesz pomóc za pośrednictwem naszej fundacji. Wejdź na naszą stronę internetową https://www.karmimypsiaki.pl/pomoc i zobacz, jak możesz pomóc bezdomniakom, których los nie rozpieszcza. Kto wie, może dzięki Tobie zyskają nowe, lepsze życie, którym będą mogli pochwalić się na Instagramie?

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button