KOCIAKI DO ADOPCJI

Zazek – czarny kot, który przynosi… szczęście!

Zazek to jeszcze młody kociak, który ostatni rok spędził w lubelskim schronisku. Ma w tej chwili ok. 5 lat.

Gdyby Zazek był człowiekiem to miałby około 32-33 lata (według przelicznika wieku kociego na ludzki).

Nie w głowie by mu były dziecięce wygłupy, za sobą miałby także młodzieńczy bunt. Byłby w pełni dojrzałym i ukształtowanym mężczyzną, który wie, czego chce od życia. Najchętniej całe dnie spędzałby na kanapie…

I taki właśnie jest Zazek. Chociaż to jeszcze względnie młody kociak, to nie łobuzuje, nie rozrabia. Jest bardzo grzeczny i spokojny. Ceni spokój i słodkie lenistwo.

Ten czarny kocurek o łagodnym bursztynowym spojrzeniu uwielbia spędzać czas, leżąc w wiklinowym koszyku lub na hamaku i obserwując wszystko z góry.

Dawny uraz tylnej łapy, przez który trochę utyka, nie przeszkadza mu zupełnie we wskakiwaniu na wyżej położone miejsca wypoczynku.

Zazek lubi ludzi, jednak nie zabiega namolnie o ich względy, tylko cierpliwie czeka aż ktoś go pogłaszcze. Jest też przyjazny wobec innych kotów z boksu.

Ten młody kociak z pewnością będzie idealnym kompanem

Nie powinien sprawiać żadnych problemów. Serce się kraje, że taki grzeczny kot z potencjałem na domowego pieszczocha, marnuje się w schroniskowym boksie. Chociaż to jeszcze młody kociak, jest bardzo spokojny, zrównoważony i łagodny. Stworzony do wspólnego leżenia na kanapie i kiziania.

Choć ten młody kot jest czarny, na pewno nie przyniesie przyszłym opiekunom pecha! Przeciwnie! Może wnieść dużo radości i miłości do nowego domu. Osobie, która zdecyduje się go przygarnąć, ten kochany młody kociak z pewnością odwdzięczy się swoim bezgranicznym przywiązaniem.


Zazek przebywa obecnie w schronisku w Lublinie.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 500 091 208 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button