NEWSY

Pies zdemaskował złą opiekunkę do dziecka

Hope i Benjamin Jordan postanowili połączyć rodzicielstwo z pracą zawodową, dlatego zdecydowali się skorzystać z pomocy niani. Zatrudnienie kobiety było ogromnym błędem, o czym młodzi rodzice mieli się wkrótce przekonać… na szczęście nad bezpieczeństwem malucha czuwał psi bohater Killian.

Alexis Khan, której rodzice powierzyli opiekę nad chłopcem wydawała się być najlepszym wyborem. Kobieta miała odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w opiece nad dziećmi. W trakcie rekrutacji wzbudziła zaufanie rodziny. To, co wydarzyło się później, było dla Hope i Benjamina szokiem.

Dziwne zachowanie psa zaczęło zastanawiać rodziców chłopca

Killian, bardzo szybko zaczął negatywnie reagować na nianię i szczekać na nią. Rodzice postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną i zamontowali w domu ukryte kamery. Sceny, które uwieczniły, były przerażające. Kobieta, której zaufali i powierzyli swoje dziecko, znęcała się nad chłopcem fizycznie. Niania zostawiała go płaczącego, biła i krzyczała. Kobieta, czuła się bezkarnie, ponieważ syn Hope i Benjamina, był na tyle mały, że nie potrafił się jeszcze bronić ani poinformować rodziców o zachowaniu niani. Na jego szczęście, troskliwy psiak szybko zdemaskował koszmarną opiekunkę. Małżeństwo poinformowało policję o poczynaniach niani oraz wkroczyło z nią na drogę sądową. Dzięki zebranym dowodom „opiekunka z piekła rodem” dostała sądowy zakaz pracy z dziećmi.

 

Szukasz najnowszych informacji ze świata Psiaków i Kociaków? Przeczytaj również:

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku i Instagramie

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button